-->

Ir gaidāms, ka starp topošās A klases biroju ēkas ZEISS BIROJI iemītniekiem būs vairāki uzņēmumi, kuri jau kādu laiku atrodas MŪKU SALĀ un kuru darbība ir cieši saistīta ar šo vietu. Taču “DUAL Arhitekti” topošajam projektam ir īpaši tuvi – tieši šis arhitektu birojs ir strādājis pie ZEISS BIROJU plānošanas, un nu strādās vietā, pie kuras radīšanas paši ir pielikuši roku.

Uzņēmums SIA “DUAL Arhitekti” ir dibināts 2016. gadā un kopš tā laika par savu darbu ir saņēmis vairākus Latvijas būvniecības gada balvas apbalvojumus.

“Mūsu uzņēmums strauji attīstās un nepieciešamība pēc jaunām telpām bija tikai laika jautājums. Sadarbība ar Mūkusalas Biznesa Centru mums veiksmīgi turpinās jau 5 gadus, tāpēc, zinot Mūkusalas Biznesa Centra ļoti atbildīgo attieksmi pret darbu un saviem klientiem, izdarīt izvēli par labu šai vietai bija ļoti vienkārši. Protams, mūsu izvēli ietekmēja arī faktors, ka paši esam piedalījušies projekta izstrādē un tas mums radīja pārliecību par gaidāmo rezultātu,” stāsta SIA “DUAL Arhitekti” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Čepiguss. “ZEISS BIROJU projekta izstrādes procesā ir bijuši iesaistīti vairāki arhitekti, un tas, mūsuprāt, šim objektam ir liels ieguvums, jo, respektējot citu arhitektu ieguldījumu un idejas, esam papildinājuši šo projektu ar savu redzējumu un pieredzi. Esam pārliecināti, ka turpmākais darbs šajā ēkā mums būs vēl radošāks un dos papildu motivāciju augt un attīstīties,” viņš turpina.

“ZEISS BIROJU ceļš no idejas līdz īstenošanai ir bijis garš un pārbaudījumiem pilns, taču bez “Dual Arhitekti” ieguldījuma šī ēka noteikti nebūtu tik iespaidīga – jau tagad, kad būvniecības darbi vēl nav noslēgušies, mums ir skaidrs, ka tā būs MŪKU SALAS vizītkarte. Turklāt tas, ka arhitektu birojs, kas strādājis pie projekta, pats vēlas kļūt par šīs ēkas iemītnieku, ir dubults pagodinājums, jo parāda, ka šādu pašu entuziasmu izjūt arī paši ZEISS BIROJU arhitekti,” stāsta Mūkusalas Biznesa Centra valdes priekšsēdētāja Iveta Bahmane.

ZEISS BIROJU ēka būs sešstāvīga celtne, kuras kopējā iznomājamā platība būs 4300 m2. Ēka ir sertificēta atbilstoši BREEAM Excellent ilgtspējas sertifikāta prasībām un projektā iekļautas A klases energoefektīvas gaisa dzesēšanas, ventilācijas un apkures sistēmas. ZEISS BIROJU ēka nosaukta par godu Karla Ceisa optikas fabrikai, kas šajā pašā vietā atradusies 20. gadsimta sākumā – atsauces uz kādreizējo ēku arī būs atrodamas jaunās celtnes fasādes dizainā. Ēkas būvdarbus plānots pabeigt 2023. gada sākumā.

× Chat with us?