-->

ZEISS BIROJU ēkas celtniecība lieliem soļiem tuvojas noslēgumam – jau ir iezīmējušās celtnes aprises un galvenās konstrukcijas ir pabeigtas – atlikuši vien darbi pie ēkas fasādes un iekštelpām. Taču ZEISS BIROJU gaidāmais iemītnieku loks kļūst plašāks – nu tam ir pievienojies IT pakalpojumu un risinājumu sniedzējs Helmes Latvia. 

Helmes Latvia ir viens no Latvijā vadošajiem integrētu risinājumu sniedzējiem, kas galvenokārt fokusējas uz programmatūras izstrādi. Uzņēmums piedāvā gan jau gatavus IT risinājumus, gan elastīgus individuālus risinājumus, kas pielāgoti ikviena klienta vajadzībām. Uzņēmumam ir vairāk nekā 30 gadu liela pieredze, un arī pašlaik tā birojs atrodas MŪKU SALĀ, taču pēc ZEISS BIROJU ēkas atklāšanas tas tiks pārcelts uz jauno A klases biroju ēku. 

“Helmes Latvia birojs ir veidots pietiekami sen un pēc tā laika principiem, kas īsti vairs neatbilst tam, kā uzņēmums strādā šobrīd. Elastīgs darba laiks un hibrīdmodelis ir mūsu nākotne, tāpēc birojiem jāpilda satikšanās un socializēšanās funkcija, kas nodrošina cilvēku iesaisti, veicina un uzlabo sadarbību starp cilvēkiem un komandām,” stāsta Helmes Latvia izpilddirektors Viesturs Bulāns. “ZEISS BIROJI solās būt ērta un mūsdienīga ēka ar vēsturisku auru, kā arī skaistu skatu uz Daugavu un Rīgu. Helmes Latvia un Mūkusalas Biznesa Centra filozofijas ir ļoti saderīgas, un uzskatu, ka šī ir labākā vieta personīgajai un profesionālajai attīstībai. ”

“MŪKU SALĀ pašlaik mitinās vairāki uzņēmumi, kurus noteikti varam saukt par savu nozaru līderiem, un Helmes Latvia ir viens no tiem. Mums ir patiess prieks, ka šāda mēroga uzņēmumi ne tikai vēlas turpināt būt daļa no MŪKU SALAS kopienas, bet arī izrāda uzticību un interesi par ZEISS BIROJU ēku, kas ir līdz šim vērienīgākais projekts, kas tiek īstenots šajā teritorijā,” stāsta Mūkusalas Biznesa Centra valdes priekšsēdētāja Iveta Bahmane.

ZEISS BIROJU ēka būs sešstāvīga celtne, kuras kopējā iznomājamā platība būs 4300 m2. Ēka ir sertificēta atbilstoši BREEAM Excellent ilgtspējas sertifikāta prasībām un projektā iekļautas A klases energoefektīvas gaisa dzesēšanas, ventilācijas un apkures sistēmas. ZEISS BIROJU ēka nosaukta par godu Karla Ceisa optikas fabrikai, kas šajā pašā vietā atradusies 20. gadsimta sākumā – atsauces uz kādreizējo ēku arī būs atrodamas jaunās celtnes fasādes dizainā. Ēkas būvdarbus plānots pabeigt 2023. gada sākumā. 

× Chat with us?