-->

A klases ZEISS BIROJU ēkas atklāšana ir gaidāma jau pēc dažiem mēnešiem, un tās iemītnieku pulks kļūst arvien kuplāks– ZEISS BIROJUS kā savu jauno mājvietu izvēlējies tehnoloģiju līderis elektrifikācijas un automatizācijas jomā – ABB.

 ABB savu darbību Latvijā ir uzsācis 1992. gadā, un saviem klientiem uzņēmums piedāvā iekārtas un sistēmas dažādām nozarēm, tostarp rūpniecības automatizācijā un elektroenerģijas pārvaldē un sadalē. “Mēs strādājam, lai nodrošinātu ilgtspējīgāku un efektīvāku nākotni. Izvēloties telpas, mums bija būtiski, ka vide, kurā strādājam un radām risinājumus, atspoguļotu uzņēmuma tēlu,” stāsta ABB Elektrifikācijas nodaļas vadītājs Latvijā Agris Veliks. “Mūsdienās birojam ir jākļūst par ko vairāk nekā vienkārši darba vietu – tam ir jātop par vietu, kurā cilvēki vēlas uzturēties, socializēties, būt motivēti un radoši strādāt Esam pārliecināti, ka ZEISS BIROJU projekts atbildīs mūsu prasībām,” viņš stāsta.

“Mums vienmēr ir prieks par katru nomnieku, kurš izvēlas uzticēties mums un izvēlas ZEISS BIROJUS un MŪKU SALAS apkaimi kopumā kā sava uzņēmuma jaunās mājas. Līdz ZEISS BIROJU atvēršanai ir atlikuši daži mēneši, bet jau pašlaik aptuveni 85% no šīs ēkas platības ir rezervējuši dažādi uzņēmumi, un šo jauno iemītnieku pieplūdumu vērojam ar patiesu gandarījumu,” stāsta Mūkusalas Biznesa Centra valdes priekšsēdētāja Iveta Bahmane.

ZEISS BIROJU ēka būs sešstāvīga celtne, kuras kopējā iznomājamā platība būs 4300 m2. Ēka ir sertificēta atbilstoši BREEAM Excellent ilgtspējas sertifikāta prasībām un projektā iekļautas A klases energoefektīvas gaisa dzesēšanas, ventilācijas un apkures sistēmas. ZEISS BIROJU ēka nosaukta par godu Karla Ceisa optikas fabrikai, kas šajā pašā vietā atradusies 20. gadsimta sākumā – atsauces uz kādreizējo ēku arī būs atrodamas jaunās celtnes fasādes dizainā. Pašlaik tiek plānots, ka savus nomniekus ēka uzņems 2023. gada vasarā.

× Chat with us?