-->

Lai gan ikoniskās ZEISS BIROJU ēkas celtniecību plānots pabeigt vien šī gada beigās, GIVEN Latvia šo topošo A klases biroju ēku ir izvēlējušies par savām jaunajām mājām, pievienojoties citiem MŪKU SALĀ mītošajiem savu nozaru tirgus līderiem.

GIVEN Latvia ir visstraujāk augošais juvelierizstrādājumu veikalu tīkls Baltijā ar 53 veikaliem, plašu izvēli, unikālām rotu zīmolu kolekcijām un izcilu klientu apkalpošanu. GIVEN ir juvelierizstrādājumu zīmols, kas apzīmē prieku, skaistumu, mīlestību, radošumu un ilgtspējību, paužot to savos juvelierizstrādājumos – ar dizainu, unikālām zīmolu kolekcijām un rūpīgi pārdomātām detaļām, padarot vērtīgo pieejamu.

“Pateicoties GIVEN mazumtirdzniecības tīkla straujajai izaugsmei un ambiciozajiem nākotnes mērķiem, jau kādu laiku bijām jaunu, plašāku telpu meklējumos. Izskatījām dažādas iespējas, tomēr neviens variants nespēja konkurēt ar ZEISS BIROJU piedāvājumu, izpratni un pretimnākšanu. Saņēmām labāko interjera dizaina risinājumu, kas atbilst mūsu salīdzinoši sarežģītajām vajadzībām un prasībām. Un, protams, biroju vēsturiskā aura un satriecošais skats uz Daugavu ir ļoti patīkama pievienotā vērtība darba videi,” par jaunā biroja izvēli stāsta GIVEN Latvia valdes loceklis Ģirts Rudzītis.

“Mums ir patiess prieks, ka ZEISS BIROJUS par savu mājvietu ir izvēlējies tik atpazīstams un iecienīts uzņēmums kā GIVEN Latvia, padarot MŪKU SALĀ mītošo uzņēmumu klāstu vēl daudzveidīgāku, jo tas ir pirmais šāda tipa uzņēmums šajā teritorijā. Esmu pārliecināta, ka GIVEN Latvia būs nenovērtējama sastāvdaļa no mūsu aktīvās MŪKU SALAS kopienas,” stāsta Mūkusalas Biznesa Centra valdes priekšsēdētāja Iveta Bahmane.

ZEISS BIROJU ēka būs sešstāvīga celtne, kuras kopējā iznomājamā platība būs 4300 m2. Ēka ir sertificēta atbilstoši BREEAM Excellent ilgtspējas sertifikāta prasībām un projektā iekļautas A klases energoefektīvas gaisa dzesēšanas, ventilācijas un apkures sistēmas. ZEISS BIROJU ēka nosaukta par godu Karla Ceisa optikas fabrikai, kas šajā pašā vietā atradusies 20. gadsimta sākumā – atsauces uz kādreizējo ēku arī būs atrodamas jaunās celtnes fasādes dizainā.

× Chat with us?