-->

ZEISS BIROJU ēkas būvdarbiem tuvojoties noslēgumam, atklāšanai gatavojas arī tās nomnieki. Pašlaik ir iznomāti jau aptuveni 85% no kopējās ZEISS BIROJU iznomājamās platības, un ēku kā savu jauno mājvietu izvēlējies arī apgaismes risinājumu projektēšanas uzņēmums PRO Gaisma.

Uzņēmums SIA PRO Gaisma nodrošina elektroietaišu, apgaismojuma un saules paneļu projektēšanu. Uzņēmuma mērķis ir sadarbībā ar vadošajiem nozares ražotājiem radīt energoefektīvus, ilgtspējīgus, finansiāli izdevīgus risinājumus katram klientam. “ZEISS BIROJUS kā uzņēmuma mājvietu galvenokārt izvēlējāmies tāpēc, ka tās ir mūsdienīgas telpas, ērti sasniedzama vieta klientiem un, protams, gleznains skats uz Daugavu, kas paveras pa biroja logiem,” stāsta uzņēmuma Elektroapgādes sadaļas vadītājs Auseklis Mūzis.

“ZEISS BIROJU atklāšana būs jauna posma sākums ne tikai MŪKU SALAS attīstībā – tas būs pagrieziena punkts arī daudziem uzņēmumiem, kuri ZEISS BIROJUS ir izvēlējušies kā savu jauno mājvietu. Mums ir patiess prieks, ka ēkas koncepcija atspoguļo tajā esošos uzņēmumus – ZEISS BIROJI patiešām ir vieta tiem, kas rada vēsturi,” stāsta Mūkusalas Biznesa Centra valdes priekšsēdētāja Iveta Bahmane.

ZEISS BIROJU ēka būs sešstāvīga celtne, kuras kopējā iznomājamā platība būs 4300 m2. Ēka ir sertificēta atbilstoši BREEAM Excellent ilgtspējas sertifikāta prasībām un projektā iekļautas A klases energoefektīvas gaisa dzesēšanas, ventilācijas un apkures sistēmas. ZEISS BIROJU ēka nosaukta par godu Karla Ceisa optikas fabrikai, kas šajā pašā vietā atradusies 20. gadsimta sākumā – atsauces uz kādreizējo ēku arī būs atrodamas jaunās celtnes fasādes dizainā. Pašlaik tiek plānots, ka savus nomniekus ēka uzņems 2023. gada vasarā.

× Chat with us?